spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Dea nuk përmbahet, puth Kristin live në emision?

Ishin pjesë e ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Bëhet fjalë për DeaMishel dhe Kristi, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit u pa tejet i afërt me bukuroshen e madje në disa momente janë parë duke u puthur.

Si duket ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri e ka harruar Keisi Medini dhe po vrapon pas Deas.

Detajet i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news