spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Mysafiri vihet në siklet, gazetarja e pyet ‘Sa pot del rroga n’mujt’?

n’ZOOM në episodën e kaluar ju solli materiale të shumta nga showbizi shqiptar.

Një ndër mysafirët ishte edhe Remil, shkruan nzoom.biz.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” u sfidua me disa pyetje pikante ku mes tjerash edhe u vu në siklet.

Gazetarja e pyeti atë në lidhje me pagën mujore që merr dhe përgjigja e tij do ju befasojë.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news