spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Juli njëherë e përgjithmonë e sqaron raportin me Stresin

Juliana Nura dhe Stresi njihen për konfliktin e madh në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Pas mbarimit të këtij Reality Show, dyshja kanë vendosur që të kaluarën ta lënë pas, njofton nzoom.biz.

Juli e cila ishte finaliste duke e rrëmbyer vendin e tretë e bëri mik reperin shqiptar.

Bukuroshja ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news