spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Luksi nuk ka kufi, Luizi e Kiara bëhen me shtëpi në Prizren

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë protagonistët më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja e filluan romancën brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Lidhja po vazhdon siç është më së miri dhe këtë e dëshmojnë fotografitë në rrjetet sociale.

Së fundmi ishte vetë prezantuesja shqiptare e cila na bëri me dije që ajo dhe partneri, tashmë bashkëshorti i saj janë bërë me një vilë luksoze në Prizren.

Përndryshe, n’ZOOM me Albina Zeneli ju pati njoftuar me shifrat marramendëse që po merr Luizi në mbrëmjet muzikore. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news