spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Moment i sikletshëm, Stresi dështon në LIVE dhe Noizy i’a ndal mikrofonin

Ishin armiq të përbetuar deri vitin e kaluar.

E kemi fjalën për Noizyn dhe Stresin, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit mori pjesë edhe në pjesën e dytë të ‘AlphaShow’ ku bashkë me reperin performuan disa këngë.

Por, e papritura ndodhi dhe nikoqiri i mbrëmjes i’a ndali mikrofonin Arkimed Lushaj sepse në disa momente dështoi gjatë performancës.

n’ZOOM ju sjell detajet nga ky moment i sikletshëm që ndodhi me 5 gusht në sheshin ‘Nënë Tereza’ në Tiranë. /nzoom.biz/

 

LAJMET E FUNDIT
Related news