spot_img
11.8 C
Pristina
27/09/2023

Sherr i madh në “Për’puthen”, konkurrentët me sharje e ofendime

“Për’puthen” ka prodhuar personazhe të shumta që rrëmbyen vëmendje të madhe mediatike.

Disa morën famë me sharje e ofendime por disa edhe me karakter të fortë që kanë arritur ta tregojnë vetën, shkruan nzoom.biz.

Ky format ku ka djemtë realizojnë takime me vajzat që pëlqejnë ka qenë mollë sherri mes dy pjesëmarrësve.

Bëhet fjalë për Arbër Avdyli dhe Remil dhe dyshja ishin pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ndiqni konfliktin e tyre se si nisi gjithçka. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news