spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Shkak xhelozia? Kriset edhe më shumë miqësia e Efit dhe Kiarës

Kiara Tito dhe Efi ishin mikesha të mira brenda shtëpisë së ‘BBVA’.

Por, ky raport u kris kur prezantuesja e pa një video ku Efi kishte mbrojtur në një moment Luizin e jo miken e saj, shkruan nzoom.biz.

Miqësia e vajzave u kris dhe ka zëra që thonë se shkaktar ka qenë xhelozia.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju ka njoftuar në lidhje me këtë temë.

Për të mësuar më shumë rreth të rejave të Efit, ndiqeni storien e plotë. /nzoom.biz/

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news