spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Ku na mbeti Arta e ‘BBVK’?

Arta Selimi është një aktore e njohur dhe shumë e dashur për audiencën.

Ajo mori vëmendje me pjesëmarrjen në edicionin e parë të ‘Big Brother Vip Kosova’, shkruan nzoom.biz.

Por, ish-banorja me tu larguar nga shtëpia nisi punën dhe angazhimet në botën e filmit dhe teatrit.

Asaj nuk i kanë munguar as ofertat për të qenë në krye të një emisioni në radio apo televizion.

Për detaje më të hollësishme nga risitë e Artës, ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news