spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Orgesa Zaimi: Ndihem shpesh e pavlerësuar në raport me vajzat që famën e arrijnë shpejt

Orgesa Zaimi ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli për karrierën e saj ndërvite, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja dhe moderatorja e disa emisioneve radiofonike hapi zemrën e tregoi për momentet kur është ndjerë e zhgënjyer.

Për ta dëgjuar historinë e saj, ndiqeni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news