spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Capital T zbukuron kryeqytetin me ‘Time Capsule II’

11 gushti ishte datë e shënuar në kalendarin e ngjarjeve të rëndësishme për të.

Bëhet fjalë për Capital T, shkruan nzoom.biz.

Ai organizoi koncert në kryeqytet dhe arriti të mbledh shumë miq, dashamir e fansa.

Mysafir nderi ishte reperi amerikan Akon i cili e elektrizoi audiencën me hitet e padiskutueshme të tij.

n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell detajet ekskluzive nga ‘Time Capsule II’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news