spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Epo e kishim parë këtë detaj, Capital T kopjoi Noizyn për koncert

Njëri u mbajt në Tiranë, tjetri në Prishtinë.

Fjala është për koncertet madhështore të dy reperëve të njohur, shkruan nzoom.biz.

Kemi Noizyn në njërën anë, e Capital T në anën tjetër që elekrizuan publikun me performanca të hatashme.

Por, në disa momente dukej sikur jemi tek i njëjti event.

n’ZOOM ju sjell detajet plota dhe ato i gjeni tek linku i mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news