spot_img
10 C
Pristina
01/03/2024

Ekskluzive: Luizi dhe Jurgena kapen mat në makinë, ajo e shoqëroi në Kosovë për koncerte

Secili gjest i tyre përbën lajm për mediat rozë.

Flitet për çiftin më të ri të showbizit, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, shkruan nzoom.biz.

Dyshja po i kalojnë ditët më të lumtura dhe aktualisht gjenden në pushime verore.

Ata po pushojnë, por portalet jo.

n’ZOOM ju sjell disa fotografi ekskluzive nga koncertet e Luizit i cili afër e pati ish-partneren.

Jurgena e famshme u rikthye dhe këtë herë e shfrytëzoi momentin kur prezantuesja Tito udhëtoi drejt Turqisë për xhirimet e emisionit.

Për më shumë detaje shikoni këto imazhe e binduni. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news