spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Si kurrë më parë, Afrimi flet për Labin e Sinanin

Afrim Muçiqi ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai përveç pyetjeve rreth karrierës së tij ndërvite u sfidua edhe me tema pikante.

Në kuti ishim pyetjet unike ku këngëtari u detyrua të jap përgjigje.

Se çka tha ai për Sinanin dhe Labin e kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news