spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Ka shtuar peshë dhe barku i fryrë, Loredana sapo na e dha një lajm të ri

Loredana dhe Mozzik janë prindër të një vajze me emrin Hana.

Çifti tashmë të ndarë kanë jetuar në paqe ku secili e vazhdoi rrugën e vet, shkruan nzoom.biz.

Rep-artistja e njohur e ka konfirmuar lidhjen e re me futbollistin gjerman, Karim Adeyemi

E, në fotot e fundit që Lori publikoi u pa që ka shtuar dukshëm në peshë.

A thua a do të ketë Hana një vëlla ose motër?

Detajet i plota i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

 

 

LAJMET E FUNDIT
Related news