spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Ekskluzive: Akon dhe Capital T me duet, ja detajet

Akon ishte mysafir në ‘Time Capsule II’.

Koncerti i Capital T bëri bashkë shumë fytyra publike, shkruan nzoom.biz.

Por, rëndësi i kushtuam artistit me famë botërore Akon i cili ka njoftuar po ashtu se së shpejti vjen me një bashkëpunim me Trim Ademi.

Për detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news