spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Dikur shkëmbyen puthje romantike, Amos merr vendimin e rëndësishëm për DeaMishel

Amos Zaharia dhe DeaMishel Hoxha ishin dy nga banorët me vëmendje të madhe në kohën e ‘Big Brother Vip Albania’.

Dyshja e filluan një njohje e cila mbaroi me puthje romantike, shkruan nzoom.biz.

Kjo histori e bukur e nisur brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri u mbyll shpejt duke lënë të kutpohet se nuk ishte reale.

Por, aktori e merr vendimin e rëndësishëm për bukuroshen shqiptare?

Se si po shkon ky raport ju ftojmë ta kuptoni duke ndjekur insertin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news