spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

E talli për llullën në gojë, Kiara zhduk Efin nga Instagrami?

Ish-banore në edicionin e dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Bëhet fjalë për Efin dhe Kiarën, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit ka prishur raportet me mikeshën e dikurshme sepse Efi e ka tallur edhe publikisht.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” u shfaq me llullë në gojë duke imituar tashmë bashkëshorten e Luiz Ejllit, fituesit të ‘BBVA2’.

Detajet tjera të problemit të vajzave e kuptoni duke parë insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news