spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

I ofendoi të gjithë, ish-konkurrenti i “Per’puthen” me akuza edhe për artisten shqiptare

“Për’puthen” ka qenë një ndër formatet më të ndjekura shqiptare.

Ky emision ka bashkuar disa persona që e vazhduan romancën jashtë, shkruan nzoom.biz.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, Remil hapi zemrën e tregoi pak për raportet me ish-konkurrentet tjera.

Ai ka kritika për dikë e po ashtu ofendoi një koleg.

Për këto dhe shumë informacione të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news