spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Showbiz thumbues! Aktori i njohur kritikon publikisht Efin

Ende pa filluar edicioni i tretë i ‘BBVA’, personazhet e këtij Reality Show diskutohen ende.

Disa kanë realizuar projekte madhore e disa po qëndrojnë në qetësi, njofton nzoom.biz.

Por, kush nga ish-banorët u shua dhe nuk ka vëmendje mediatike më?

Flor Binaj ishte i ftuar në emisonin n’ZOOM me Albina Zeneli dhe mes tjerash foli edhe për këtë format duke thënë se nuk do të futej asnjëherë.

Ai ka kritika edhe për disa artistë.

Dëgjoni storien e plotë dhe kuptoni detajet. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news