spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Deklaratë bombastike nga DJ Miss Rose, ajo vjen me kritika për tekstet e sotme

DJ Miss Rose dhe bashkëshorti i saj ishin pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ata janë sfiduar me pyetjet pikante të kutisë, shkruan nzoom.biz.

Artistja e njohur shqiptare rrëfeu pak për jetën private e po ashtu dhe për profesionin.

Miss Rose foli për tekstet e ditëve të sotme.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news