spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Jo Luizi më, ky ish-banor po fiton më së shumti nga reklamat

Luiz Ejlli ishte fitues i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ai e filloi një romancë me Kiara Tito, shkruan nzoom.biz.

Prezantuesja e mirënjohur shqiptare u martua brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

n’ZOOM ka realizuar një insert ku do të mësoni se sa paguhet ai dhe Kiara për postime në rrjetet sociale.

Detajet tjera i kuptoni duke parë storien e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news