spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Kreshniku qenka shumë xheloz, e detyron Dafinën ta heq Sarën dhe Ledrin nga Instagrami

Dafina Zeqiri e ka bërë publike lidhjen e re.

Ajo dhe Kreshnik Gjergji po i shijojnë momentet dhe duket se janë tejet të lumtur, shkruan nzoom.biz.

Kjo lidhje erdhi vetëm 4 muaj pasi Daffy i dha fund romancës me Dj Geek.

Por, partneri i saj i ri qenka xheloz dhe këtë e dëshmon gjesti që ajo e ka bërë.

Këngëtarja ka zhdukur nga Instagrami çiftin Sara-Ledri. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news