spot_img
20.2 C
Pristina
26/09/2023

Veç 4 muaj pas ndarjes nga Geek, Dafina na prezanton të dashurin e ri

Lidhja e saj me DJ Geek ishte shumë e komentuar në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, shkruan nzoom.biz.

Vetëm 4 muaj pas ndarjes si duket u shërua menjëherë dhe na prezantoi me të dashurin e ri.

Ai quhet Kreshnik dhe këngëtarja kosovare si duket është e lumtur në krahët e tij. /nzoom.biz

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news