spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Kur se don se don! Kriset përsëri miqësia e Noizyt dhe Stresit?

Ishin miq, pastaj armiq e dikur u pajtuan.

Bëhet fjalë për Stresin dhe Noizyn, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit elektrizoi publikun me performancë të hatashme në ‘AlphaShow’.

Por, të njëjtën gjë nuk mund ta themi edhe për Arkimed Lushaj i njohur si Stresi.

Noizy u detyrua të i’a ndalë mikrofonin sepse dështoi keq gjatë këngës ‘Medalioni’.

Detajet i kuptoni duke parë storien e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news