spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

‘Ardi’ kritikon Big Brother dhe Stresin, zbulon që e kanë ftuar por nuk pranoi

Një aktor i dashur për publikun.

E kemi njohur në rolin e ‘Ardit’ në serialin komik ‘Familja Moderne’, njofton nzoom.biz.

Bëhet fjalë për Armond Morina i cili ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth karrierës së tij ndërvite e po ashtu zbuloi se ka pasur ftesë nga produksioni i ‘Big Brother Vip Kosova’ dhe ‘Big Brother Vip Albania’.

Armondi i ka disa kritika edhe për fituesin e ‘BBVK’, Stresin.

Detajet e plota i gjeni tek linku i mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news