spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Vëmendje vajza! E dini kohën kur meshkujt duan më shumë seks?

Terapistja e seksit, Tammy Nelson, tha se koha më e mirë për të bërë seks ndryshon nga çifti në çift.

Por, ajo u shpreh se meshkujt janë ata që duan më shumë seks në mëngjes, shkruan Mind Body Green, transmeton nzoom.biz.

Ka shumë përfitime të seksit në mëngjes, është një ushtrim i mirë mëngjesi si dhe qetëson hormonet.

“Nivelet e testosteronit janë natyrisht më të lartat në trupin e një mashkulli në mëngjes, kjo është arsyeja pse meshkujt priren të kenë ereksion në mëngjes”, sqaroi tutje Nelson.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news