spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Bruno nga “Për’puthen”, bëhet banor i ‘BBVA 3’

Ishte pjesë e “Për’puthen” dhe shpejt u bë imazh publik.

Bëhet fjalë për Bruno Shemso, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash rrëfeu shumë të pathëna nga jeta private.

Ish-konkurrenti i këtij formati njohjesh mes çifteve së shpejti do të bëhet banor në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Se si do të jetë ai si banor në ‘Big Brother Vip Albania’ e kuptoni sapo të fillojë kjo aventurë televizive. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news