spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Florian Tufallari thotë “M’kalle” në këngën e re

Florian Tufallari vjen edhe me një tjetër projekt.

Ajo mban titullin “M‘kalle” dhe për të është përkujdesur Sardi Mneri, tekstin e ka shkruar Saia, shkruan nzoom.biz.

Videoklipin e ka vizualizuar Dardha Studio.

Floriani vjen nga Tirana dhe në botën e muzikës ka hyrë fuqishëm gjatë viteve të fundit.

Gjatë karrierës dhjetëvjeçare ai ka sjell shumë bashkëpunime me këngëtar të skenës muzikore si: Ramadan Krasniqi – Dani, Bardhi, Aida Doçi, Landi Roko etj.

Përndryshe, Florian Tufallari është i angazhuar nëmbrëmje dhe ahengje të shumta familjare dhe premton se do të sjellë dhe shumë këngë tjera dhe bashkëpunime.

Disa nga projektet e fundit: ‘Ti ke lind për qejf’ në bashkëpunim me Landi Roko dhe Altin Tirona, me mbi 12 milion klikime, ‘Dilema’ me afro 14 milion klikime, ‘Katile’ me 11 milion klikime e të tjera. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news