spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Për të festuar e qetë me të dashurin e ri, Loredana e dërgon Hanën tek Mozzik

Me datë 1 shtator Loredana pati festë.

Ajo festoi ditëlindjen e 28-të, shkruan nzoom.biz.

Artistja e njohur pranoi urime të shumta por më i veçantë ishte ai i partnerit të ri, Kerim.

Lori dhe futbollisti gjerman e filluan një romancë teksa vajza e çiftit të dikurshëm Loredana-Mozzik, Hana gjendet aktualisht te babai i saj.

Reperi nga Ferizaj si duket e mori nën përkujdes duke e ditur që reperja do të festonte me të dashurin e ri.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM.

LAJMET E FUNDIT
Related news