spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Flora Shabani pa filtra, flet për vështirësitë e depërtimit në media

Flora Shabani ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth eksperiencës së saj në media, shkruan nzoom.biz.

Prezantuesja dhe gazetarja e njohur nga Shkupi hapi zemrën duke rrëfyer pak nga e kaluara e saj dhe divorci.

Asaj i ka dështuar një martesë ku nga ajo ka një vajzë me emrin Blina.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm e kuptoni më shumë sa i përket jetës personale dhe profesionale të Florës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news