spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Historia rrënqethëse e Dario Doka, homoseksualit të parë që doli publikisht

Dario Doka ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth profesionit të tij e që është grimi profesional, shkruan nzoom.biz.

Dario u bë personi i parë në Shqipëri i cili doli publikisht duke e treguar orientimin e tij seksual.

Ky personazh mjaft i klikuar në botën e showbizit është homoseksual dhe e dha një intervistë me disa histori rrënqethëse.

Detajet e plota i kuptoni në storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news