spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Ekskluzive: Kjo është partnerja 18 vjeçare e Stresit

Stresi është një reper i njohur i muzikës shqiptare.

Ai me projektet e tij ka arritur të marrë komente nga më të ndryshmet nga fansat e tij, shkruan nzoom.biz.

Artisti nga Shqipëria e fitoi edicionin e parë të ‘Big Brother Vip Kosova’, e madje pati rrëfyer që këtë eksperiencë po e provon nga dëshira e jo vetëm.

Arkimed Lushaj po ashtu tregoi pak nga e kaluara dhe lidhja me Keisin me të cilën fatkeqësisht u nda.

Ai e harroi romancën me të dhe e nisi me 18 vjeçaren Erzenida.

Për më shumë, shikoni fotot e binduni ju vetë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news