spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

‘Ishalla ja pagun dikush qeranë e banesës’, Erioni ofendon Mikelën

Erioni ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth eksperiencës së tij në “Për’puthen” por jo vetëm.

I riu që vjen nga Prizreni e gjeti dashurinë në këtë format por përralla e dashurisë nuk zgjati shumë.

Erioni dhe Mikesha janë ndarë me sherr dhe për këtë ish-konkurrenti nuk i kurseu as ofendimet e rënda për ish-partneren e tij.

Për ta dëgjuar rrëfimin e plotë të tij ju ftojmë ta shihni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news