spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Adrola përkrah vjehrrin Agim Ademi, e pranishme në ndeshjen e Kosovës

Adrola Dushi po udhëton shumë shpesh drejt Kosovës.

Ka zëra se thonë që arsyeja është pikërisht lidhja e saj me Capital T, shkruan nzoom.biz.

Romanca e modeles seksi dhe reperit po shkon mirë derisa bukuroshja nuk heziton të jetë e pranishme edhe në stadium.

Ajo u pa sonte në përkrahje të Kosovës në ndeshjen që e pati kundër Zvicrës e cila përfundoi me rezultat 2:2.

Kujtojmë se kryetari i Federatës, Agim Ademi është babai i Trimit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news