spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Aurela si Aurelë më, e thotë troç se disa nga kolegët e saj i frikësohen albumeve

Aurela Gaçe është aktive tash e 30 vite.

3 dekada të arta që prej kur u bë pjesë e muzikës shqiptare ku me zërin e saj ka argëtuar fansat që janë në numër të madh, njofton nzoom.biz.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash rrëfeu edhe disa gjëra private që publiku më parë nuk i ka ditur.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news