spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Doktori i famshëm i VIP-ave e pranon: Po, kam bërë dhe unë ndërhyrje

Skerdi Faria është një kirurg i famshëm.

Puna e tij njihet në mbarë trojet shqipfolëse, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash rrëfeu për disa detaje që publiku më parë nuk i ka ditur.

Doktori u’a ka zbuluar artisteve ndërhyrjet plastike derisa edhe vetë e ka pranuar se i ka praktikuar ato.

Detajet e plota i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news