spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

E kërcënuan me vdekje, ish-banori i ‘BBVA’ zbulon faktet e frikshme

Kërcënimet me jetë janë bërë pjesë e përditshmërisë sonë.

Artistët bëhen pre e tyre për shkak të famës dhe vëmendjes së madhe mediatike që kanë, shkruan nzoom.biz.

Edhe formatet e ndryshme televizive si ‘Big Brother Vip Albania’ ka ndikuar që personazhet publike të mos kenë qetësi.

Një rast i ngjashëm është edhe Bled Mane, ish-banor në ‘BBVA’ i cili i rrëfeu këto detaje publikisht.

I ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, gazetari Mane zbuloi që e kanë kërcënuar njerëz nga Kosova për shkak të deklaratave që i tha brenda shtëpisë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news