spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Shota thumbon Stresin: Unë nuk ndrroj as për 200 mijë e as për 2 milion euro

Shota Baraliu ishte banore e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo arriti ta tregojë vetën në disa dimensione por edhe u kritikua, shkruan nzoom.biz.

Kjo sepse hyri në konflikte të mëdha me disa nga konkurrentet brenda shtëpisë.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli foli për marrëdhëniet që aktorja ka me tashmë ish-banorët e ‘BBVK’ dhe jo vetëm.

Shota e pati një kritikë të ashpër edhe për fituesin e çmimit të madh prej 200 mijë euro.

Dëgjoni çka tha ajo për Stresin. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news