spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

U arrestua se kultivoi kanabis, ja deklarata që Enca e dha në polici

Lajmi që Enca u arrestua gjendet sot gjithandej.

Këngëtarja u kap me kanabis por jo vetëm, shkruan nzoom.biz.

Ajo ishte duke e kultivuar atë në verandën e banesës së saj në periferi të Tiranës.

Ruensa Haxhiu është në paraburgim duke u marrë në pyetje e madje në deklaratën e fundit të saj thuhet se e ka për përdorim vetanak dhe nuk bëhet fjalë për kultivim dhe shpërndarje. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news