spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Plasi sherri! Kush sipas Aurelës nuk di të këndojë LIVE?

Aurela Gace është një këngëtare e njohur dhe shumë e dashur për publikun.

Ani pse kanë kaluar plot 30 vite që kur u bë pjesë e muzikës, ajo ka mbetur origjinale si ditën e parë, shkruan nzoom.biz.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, artistja shqiptare thumboi pak ata që nuk këndojnë LIVE e madje i frikësohen performancave të tilla.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news