spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Befasi aspak e këndshme! Florian Agalliu zbulon pagën qesharake që e merr në teatër

Episoda e parë e sezonës së re të n’ZOOM sapo u transmetua.

Pjesë e saj ishte edhe Florian Agalliu, shkruan nzoom.biz.

Aktori shqiptar foli për rolin në shfaqjen e fundit ‘Tërësisht të huaj’.

Ai po ashtu rrëfeu edhe pak nga jeta private dhe disa detaje që publiku më parë nuk i ka ditur.

Ekskluzivisht për n’ZOOM me Albina Zeneli, Flori përqesh dhe kritikon ata që nuk i paguajnë aktorët dhe thotë se pagesat janë qesharake.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news