spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Eni i ‘BBVA’ emocionohet, rrëfen për raportin me babain

Eni Tare ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli për të rejat e tij në botën e modelingut, shkruan nzoom.biz.

Ish-banori i ‘BBVA’ rrëfeu për raportin me babain e tij dhe jo vetëm.

Anash nuk la pa treguar pak edhe për statusin e tij aktual.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news