spot_img
2.5 C
Pristina
10/12/2023

Zbulohet gjithçka, Kiara i’a dha Luizit lajmin më të bukur

Janë një ndër çiftet më të komentuara.

Bëhet fjalë për Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, shkruan nzoom.biz.

Tash e sa javë po përflitet se dyshja do të bëhen prindër por ende nuk ka ndonjë konfirmim nga vetë ata.

n’ZOOM në insertin e mëposhtëm flet për pagesat që kërkojnë ish-banorët e ‘BBVA’ nga reklamat në Instagram.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news