spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Ish-banori i ‘BBVA’ prezanton partneren e re

Eni Tare ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ish-banori i ‘Big Brother Vip Albania’ tregoi angazhimet momentale, shkruan nzoom.biz.

I pyetur nga gazetarja për statusin aktual ai zbuloi pak detaje nga privatësia.

Si duket, personazhi që tash ka shumë pëlqime e komente nga ndjekësit u dashurua dhe është tejet i lumtur.

Për ta kuptuar më tepër këtë dhe të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news