spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

‘Në kuadër të lojës apo dashurisë’, ish-banorja thumbon hapur Luizin

Luiz Ejlli është një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Kjo për shkak të pjesëmarrjes në ‘BBVA’ e madje fitores së tij, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari shqiptar do të luaj në një film i quajtur ‘Në kuadër të dashurisë’.

Antoneta ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku mes tjerash foli edhe për konflitet e vazhdueshme me Luizin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news