spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Produksioni zbulon opinionistët e ‘BBVA’, do të befasoheni nga emrat

Zhaklina Lekatari ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo zbuloi pak sa i përket detajeve të ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Ish-opinionistja e mirënjohur foli për mundësinë e të qenurit përsëri në karrigen e famshme.

Për këto dhe informacione të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news