spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Ekskluzive: Vedati përsëri pjesë e ‘BBVK’, ja misioni i tij

U paralajmërua se do të fillonte me 2 tetor.

Por, produksioni i ‘BBVK’ vendosi që datën ta bart pak në mes të muajit, njofton nzoom.biz.

Edicioni i dytë i këtij formati pritet të jetë edhe më i fuqishëm sa ai i pari.

Tashmë janë bërë publike disa nga emrat e banorëve që do të garojnë për 200 mijë euro.

n’ZOOM ju sjell një informacion të rëndësishëm që ka të bëj me ish-banorin dhe finalistin e sezonës së kaluar, Vedat Bajrami.

Storia e mëposhtme ju njeh me detajet ekskluzive. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news