spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Cila të dhemb më shumë; ‘Seen’ apo ‘Unread’? Qytetarët befasojnë me përgjigje

Si fenomen ndodh shpesh por varet si e menaxhojmë.

Bëhet fjalë për bisedën e hapur por të injoruar, shkruan nzoom.biz.

n’ZOOM në rubrikën ‘Vox Pop’ i ka pyetur qytetarët në lidhje me ‘SEEN’.

Për ta ndjekur storien e plotë klikoni në linkun e mëposhtëm dhe argëtohuni me përgjigjet unike të tyre. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news