spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Vesa Luma pjesëmarrëse në Festivalin e Këngës, garon për Eurosong 2024?

Vesa Luma po rikthehet me projekte të reja.

n’ZOOM me Albina Zeneli në rubrikën ‘Çka ka t’re n’showbiz’ ju njeh me risitë nga këngëtarja e cila po jeton aktualisht në Tiranë.

Ajo ka bërë me dije që do i punojë disa balada në stilin unik që janë mësuar fansat e saj por jo vetëm.

Vesa ka paralajmëruar rikthim të fuqishëm e madje mendon të garojë për Eurosong 2024?

Detajet e plota i sjell inserti i mëposhtëm dhe mësoni a do të jetë ajo pjesëmarrëse në ‘Festivalin e Këngës në RTSH’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news