spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Skandaloze! Mozzik e thumboi në projektin e ri, Loredana i’a kthen keq

Dafina Zeqiri dhe Mozzik mbrëmë publikuan projektin e ri.

Kënga mban titullin ‘Drama Pahiri’ e cila erdhi edhe me videoklip, shkruan nzoom.biz.

Teksti i kësaj prurje u shkrua nga vetë dyshja.

Të menjëhershme ishin reagimet e fansave të Mozzik duke aluduar se një pjesë e vargjeve flet për ndarjen me Lorin dhe lidhjen e re të rep artistes shqiptare.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news